Jeřábník, vazač

Náplň práce

  • Obsluha VZV, jeřábu, převoz a ukládání větších břemen, dodržování bezpečnosti práce.

Místo výkonu práce

Plzeňský kraj
Plzeň- město

Plat

28.000,-Kč/měs.

Požadavky

  • Hledáme spolehlivého zaměstnance s praxí obsluhy VZV, jeřábu a jiných zdvihacích zařízení.
  • Ovládání vázacích prostředků, přesnost při manipulaci s velkými břemeny a znalost bezpečnosti práce.
  • Jeřábnický a vazačský průkaz platný i neplatný (možnost obnovení).

Kontaktní osoby

 Andrea Veselá

+420 771 147 676

vesela@personalcentrum.cz

Popis

  • Podnik se nachází v Plzni (dostupný MHD), nabízí stabilní dlouhodobé zaměstnání, dvousměnný provoz (ranníxodpolední).
  • Ohodnocení je 28.000,-Kč/měs. + výkonnostní odměny + stravenky 70,-Kč/den
  • 22 dnů dovolené + 3 sickdays
  • Pracovní oděv a obuv dostanete k nástupu. Možnost záloh.
  • Nástup je možný ihned nebo po domluvě.

V případě, že byste měli zájem, můžeme Vám domluvit nezávazný pohovor v podniku. Mistr z daného střediska, kde se volné místo nachází, by Vám sdělil veškeré detaily o výrobě a náplni práce.